facebook twitter Google Plus
Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm 2. Fragmanı 12 Ağustos
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği yeni dizi Tatlı Küçük Yalancılar 10. bölümü ile 12 Eylül Cumartesi günü saat 20:00'da star tv ekranlarında olacak.
A kod adlı katil yeni oyunlar oynamaya devam eder. Janset'in söyledikleri Toprak'ı hayal kırıklığına uğratır. Barış'ın yaralı bir şekilde ortadan kaybolması sonucu Hande A.'nın bütün istedikleri yapar. Kızlar Barış'ı sağ salim görmek istiyorsa A.'yı bulmaları gerekmektedir fakat zaman onlar için çok çabuk geçmekte ve zaman tükenmektedir. A. kızlar için düşündüklerinden çok daha farklı bir oyun oynamaktadır.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi her Cumartesi - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm 2. Fragmanı 12 ağustos fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Tatlı Küçük Yalancılar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum gulum

Tatli kucuk yalancilar dizsi cok uzarsa sikci olur cunku merak insani boguyor


Anahtar kelimeler: Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm fragmanı izle,Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm özeti, Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölümde neler olacak, Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm ne zaman, Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm hani gün, Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm hangi kanalda, Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm 2. Fragmanı özeti