facebook twitter Google Plus
Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm Fragmanı 19 Eylül
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm Fragmanı özeti: Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği yeni dizi Tatlı Küçük Yalancılar 11. bölümü ile 19 Eylül Cumartesi günü saat 20:00'da star tv ekranlarında olacak.
Hastanede gözlerini açan Barış herkesi çok sevindirir. Fakat artık Barış onların tanıdığı Barış değildir. Bu duruma en çok Hande üzülür. Hande Barış'ın bakımını üstlenir eve getirmek için Asuman'dan izin alır. A. yeni bir oyun için Hande'ye msj atar. Hande Asuman'ın çaldığı paraların duyulmaması karşılığında istenenleri yapmak zorundadır. Eren'e gelen gizli telefon A. hakkında herkes için çok önemli gelişmelere neden olacaktır.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi her Cumartesi - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm Fragmanı 19 eylül fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Tatlı Küçük Yalancılar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum Sevda burcu

Acelya cok garip guvenede sinir oldum zaten

yorum yse

lutfenn dizi bitmesin

yorum Sevda burcu

Eren olemezzzzzzzzz bence A acelya degilse bende sevda degilim Ama bu diziyi seviyorum


Anahtar kelimeler: Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm fragmanı izle,Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm özeti, Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölümde neler olacak, Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm ne zaman, Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm hani gün, Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm hangi kanalda, Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm Fragmanı neler olacak, Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm Fragmanı özeti