facebook twitter Google Plus
Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Fragmanı 26 Eylül A. Kızların Peşini Bıraktı Mı?
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Fragmanı özeti: Gizli bir telefon numarasından gelen aramayı cevaplandıran Eren gizemli kişiyle buluşmaya gitmiş ve olay yerinde ölü bulunmuştur. Kızların öğrendikleri bazı gerçekler sonrası Eren'in A. olabileceği kanaatine varmışlardır. Fakat A. ölse bile hala onları rahatsız eden A.'dan kalma bir şeyler olduğu için Güven'i A.'nın ortağı olarak görürler. A. hala kızların peşinde mi? yoksa kızlar sonunda rahat bir nefes alabilecek mi?
Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği yeni dizi Tatlı Küçük Yalancılar 12. bölümü ile 26 Eylül Cumartesi günü saat 20:00'da star tv ekranlarında olacak.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi her Cumartesi - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Fragmanı 26 eylül A. Kızların peşini bıraktı mı? fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Tatlı Küçük Yalancılar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm fragmanı izle,Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm özeti, Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölümde neler olacak, Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm ne zaman, Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm hani gün, Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm hangi kanalda, Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Fragmanı neler olacak, Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Fragmanı özeti