facebook twitter Google Plus
Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm 2. Fragmanı 27 Temmuz Toprak Yakalanacak Mı?
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği yeni dizi Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölümü ile 27 temmuz pazartesi günü saat 20:30'da star tv ekranlarında olacak. Kod adı A ile tanışmaya yazlık eve gelen Selin, Aslı, Hande ve Ebru tuzağa çekilmektedir. Selin'i kaybeden Hande, Aslı ve Ebru paniğe kapılır ve A'dan gelen mesaj onları iyice korkutur. Selin'i ararlar fakat sadece telefonunu bulabilirler yerdeki kan izleri onları daha da endişelendirir. Toprak artık tam bir şüphelidir ve atacağı adımları iyi seçmelidir. Selin, Toprağa güvenir fakat Toprak onu bir göle götürüp boğar.
Tatlı Küçük Yalancılar dizisi her Cumartesi - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm 2. Fragmanı 27 temmuz Toprak Yakalanacak Mı? fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Tatlı Küçük Yalancılar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum Açelya

ben Açelya ve Hande'nin hayranıyım yani Beste Kökdemir ve Melisa Şenolsun.......!!!!;)


Anahtar kelimeler: Tatlı Küçük Yalancılar fragman, Tatlı Küçük Yalancılar izle, Tatlı Küçük Yalancılar dizisi, Tatlı Küçük Yalancılar star tv, Tatlı Küçük Yalancılar oyuncuları, Tatlı Küçük Yalancılar, Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölüm, Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti