facebook twitter Google Plus
Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Fragmanı 27 Temmuz Pazartesi
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Fragmanı özeti: Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği yeni dizi Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölümü ile 27 temmuz pazartesi günü saat 20:30'da star tv ekranlarında olacak. Kod adı A ile tanışmaya yazlık eve gelen Selin, Aslı, Hande ve Ebru tuzağa çekilmektedir. Selin'i kaybeden Hande, Aslı ve Ebru paniğe kapılır ve A'dan gelen mesaj onları iyice korkutur. Selin'i ararlar fakat sadece telefonunu bulabilirler yerdeki kan izleri onları daha da endişelendirir. Toprak artık tam bir şüphelidir ve atacağı adımları iyi seçmelidir. Selin, Toprağa güvenir fakat Toprak onu bir göle götürüp boğar.
Tatlı Küçük Yalancılar dizisi her Cumartesi - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Fragmanı 27 temmuz pazartesi fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Tatlı Küçük Yalancılar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Tatlı Küçük Yalancılar fragman, Tatlı Küçük Yalancılar izle, Tatlı Küçük Yalancılar dizisi, Tatlı Küçük Yalancılar star tv, Tatlı Küçük Yalancılar oyuncuları, Tatlı Küçük Yalancılar, Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölüm, Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Fragmanı özeti