facebook twitter Google Plus
Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği yeni dizi Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölümü ile 17 ağustos pazartesi günü saat 20:00'da star tv ekranlarında olacak. Bu defa Aslı' Eren'den yardım ister ve senden uzak durmam için bana yardım et der.
Aslı A'nın tuzağına düşmüştür ve kötü durumdadır. Eren Aslı'yı kurtarmak için A'nın kurallarını koyduğu oyunu oynamak zorundadır. Evde olan kızlar Aslı'nın durumundan bir haberdardır. Hande ve Barış olmadık şekilde birbirlerine yakınlaşır. Hapse girmekten kurtulan Toprak için endişelenen Selin onu ziyaret eder. Eren Aslı'yı bulmak için harekete geçer kızlardan yardım ister fakat onlarda yeterli bir bilgi yoktur. Selin'in ipuçlarıyla Aslı'nın yerini öğrenen Eren harekete geçer fakat A'nın son oyununa düşer.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi her Cumartesi - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Tatlı Küçük Yalancılar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm fragmanı izle,Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm özeti, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölümde neler olacak, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm ne zaman, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm hani gün, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm hangi kanalda, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm 2. Fragmanı özeti