facebook twitter Google Plus
Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Fragmanı 17 Ağustos
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Fragmanı özeti: Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği yeni dizi Tatlı Küçük Yalancılar 7. bölümü ile 17 ağustos pazartesi günü saat 20:00'da star tv ekranlarında olacak. Aslı A'nın tuzağına düşmüştür ve kötü durumdadır. Eren Aslı'yı kurtarmak için A'nın kurallarını koyduğu oyunu oynamak zorundadır. Evde olan kızlar Aslı'nın durumundan bir haberdardır. Hande ve Barış olmadık şekilde birbirlerine yakınlaşır. Hapse girmekten kurtulan Toprak için endişelenen Selin onu ziyaret eder. Eren Aslı'yı bulmak için harekete geçer kızlardan yardım ister fakat onlarda yeterli bir bilgi yoktur. Selin'in ipuçlarıyla Aslı'nın yerini öğrenen Eren harekete geçer fakat A'nın son oyununa düşer.
Tatlı Küçük Yalancılar dizisi her Cumartesi - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Fragmanı 17 ağustos fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Tatlı Küçük Yalancılar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm fragmanı izle,Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm özeti, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölümde neler olacak, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm ne zaman, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm hani gün, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm hangi kanalda, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Fragmanı neler olacak, Tatlı Küçük Yalancılar 7. Bölüm Fragmanı özeti